Malowanie Maszynowe

Usługi remontowe

Przedsiębiorstwo Emerexpert trudni się pracami remontowo-budowlanymi. Głównie specjalizuje się w pracach wykończeniowych: natryskowym malowaniu, aplikacji mechanicznej gładzi, szlifowaniu maszynowym, podkładach farb.
Firma została zbudowana na bazie wielu lat doświadczenia. Co gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Zaznaczyć trzeba że każde prace wykonywane są urządzeniami najlepszych marek europejskim rynku. W tym także firmy Wagner. Wszystkie te czynniki wpływają na jakość wykonania i profesjonalne podejście.
Przedsiębiorstwo zajmuje się w malowaniu agregatem wnętrz i elewacji budynków, co doskonale wpływa na ograniczenie czasu, materiału (nawet do 30%) oraz doskonałe jednolite krycie całej malowanej powierzchni (też w trudnodostępnych miejscach).
Ponadto Firma wykonuje również maszynowe aplikowanie gładzi jak i szlifowanie bezpyłowe, przy użyciu specjalistycznych szlifierek odprowadzających niemal cały pył.
Działamy głównie w województwie mazowieckim i lubelskim, ale wykonuje też zlecenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą remontowo-budowlaną na naszej stronie.