Poznaj niezwykłe uroki Tajlandii

Na całym świecie można ujrzeć bardzo dużo fantastycznych miejsc. Trudno zatem w niezbyt długim tekście opisać najładniejsze atrakcje, bo to coś nierealnego. I dlatego skupmy się nieco bardziej na odkryciu niezwykłych miejsc na terenie Tajlandii. Moim skromnym zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najładniejszych krajów na świecie. Komu zwłaszcza bardzo się spodoba ten egzotyczny kierunek? No cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnych wyprawach, bez biur podróży muszą orientować się, że Tajlandia to w sumie nietrudna destynacja turystyczna.
Pewnie są prostsze kraje, przykładowo Hiszpania, ale jeśli w rachubę wchodzi egzotyka, Tajlandia jest chyba najwspanialszym celem. Niedrogo, przyjaźnie, a do tego można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod backpackerów.
Wspaniały jest Bangkok, czyli stolica tego państwa. Co ciekawe, jest to najpopularniejsza stolica na świecie. Głównie dzięki Chińczykom. Niezwykła jest także wyspa Phuket – to prawdopodobnie raj. Nieciekawa jest Pattaya, chociaż zapewne mężczyźni szukający nocnych uciech będą uradowani.
źródło: www.yamaha24.pl, socialquiz.pl, http://www.absolwentwz.pl, meblejarocin.net.pl

Pozostałe artykuły tematyczne: