Tytuł: Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na wstydliwe problemy kobiet

Gdy cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu czy łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – medycyna estetyczna proponuje dla szereg opcji, które w szybki sposób usuną Twoje bolączki i znacząco polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest używany też w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć założenia, ponieważ zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej i redukuje problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie bezbolesna i bardzo szybka, Etap gojenia, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.

Efektem jest polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.

Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć wszystkie bolączki, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Polecane:

Wroclaw ginekolog

Pozostałe artykuły tematyczne: